Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'cyb_list_styles' not found or invalid function name in /home/ghalebba/domains/tablighgoogle.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

با استفاده از دیجیتال مارکتینگ درآمد خود را افزایش دهید، افراد عادی از این طریق توانسته اند به درآمد‌های خوبی برسند با ادامه مقاله همراه باشید تا با دیجیتال مارکتینگ بیشتر آشنا شوید.

آنچه خواهید خواند

  • دیجیتال مارکتینگ چیست؟
  • اینفلوئنسر مارکتینگ
  • چگونه با کمک سئو دیجیتال مارکتینگ کنیم
  • دیجیتال مارکتینگ چه زیر مجموعه هایی دارد؟
  • ایمیل مارکتینگ زیرمجموعه‌ای دیگر از دیجیتال مارکتینگ
  • دیجیتال مارکتینگ با ثبت تبلیغات در گوگل

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ

فرض کنید یک صفحه در اینستاگرام دارید و شغل شما آرایشگری می‌باشد، اگر نمونه کار ها و سابقه شغلی خود را در صفحه اینستاگرام قرار دهید و مشتریان جدیدی جذب کنید در اصل شما از ابزار دیجیتال که همان موبایلتان میباشد بازاریابی اینترنتی انجام دهید و وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شده‌اید.

آیا دیجیتال مارکتینگ فقط مختص به اینستاگرام می باشد؟

مسلما خیر همانطور که توضیح داده شد دیجیتال مارکتینگ استفاده از ابزارهای دیجیتال برای فروش و کسب درآمد بیشتر و معرفی می باشد بنابراین اینستاگرام جزء کوچکی از ابزارهای دیجیتال و دنیای بزرگ دیجیتال مارکتینگ می باشد.

دیجیتال مارکتینگ چه زیر مجموعه هایی دارد؟

زیرمجموعه های دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ دنیای بزرگی می باشد وقتی از دیجیتال مارکتینگ صحبت می کنیم دقیقا مانند آن است که نام یک کشور را به زبان بیاوریم، مسلماً یک کشور استان های متفاوت و متعددی دارد که هر کدام بخش کوچکی از یک مجموعه بزرگ بزرگ تر به نام کشور است.

دیجیتال مارکتینگ شاخه‌ها زیرمجموعه های بسیاری دارد از جمله این زیر مجموعه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ بخشی از دیجیتال مارکتینگ است که به واسطه افراد تاثیرگذار و مشهور و با کمک هم سال های دیجیتال اقدام به معرفی برند سازی و در نهایت افزایش فروش و کسب درآمد می کنند.

اجازه بدهید مثالی ملموس برایتان بزنم:

مثلاً اگر آشنا باشید در اینستاگرام فردی به نام مستر تستر یک اینفلوئنسر یا فرد تاثیر گذار است، منظور از فرد تاثیرگذار فردی است که مخاطبان زیادی دارد و به گونه‌ای الگویی برای مردم می باشد، اگر بخواهیم چند نمونه از اینفلوئنسر ها یا به عبارت ساده تر چهره های مشهور را نام ببریم بازیگر ها خواننده ها نوازنده ها و دیگر افراد مشهور جزو آن دسته میباشند.

اینفلوئنسر رستوران

مستر تستر فردی است که وارد رستوران ها می شود و غذای آنها را از نظر کیفیت تست می‌کند از غذای رستوران ها عکس گرفته محیط آن ها را به عنوان یک پست در اکانت اینستاگرام خود منتشر می کند، مستر تستر از شهرت خود در اینستاگرام استفاده کرده و به کمک ابزارهای دیجیتال که باز هم اینجا اینستاگرام و موبایل می باشد، اقدام به تبلیغ برای رستورانها می کند.

با انجام این کار رستوران ها شاهد مشتریان بیشتر و افزایش فروش خواهند بود و در ازای انجام این کار مستر تستر پول پرداخت می کنند بنابراین اینجا شاهد یک بازاریابی اینترنتی و در اصطلاح نوین دیجیتال مارکتینگ هستیم.

آیا تمام اینفلوئنسرها در اینستاگرام هستند

مسلماً اینفلوئنسرها و یا اینفلوئنسر مارکتینگ مختص به اینستاگرام نیست دلیل آن که ما بیشتر اینستاگرام را مثال زدیم محبوبیت بیشتر آن و درگیری بیشتر افراد جامعه با آن می باشد.

در هر وب سایت و یا مجموعه افراد امکان ارسال اطلاعات و نمایش آن را به دیگران داشته باشند میتوانید اینفلوئنسر افراد تاثیر گذار و چهره های مشهوری را پیدا کنید برای مثال یوتیوب آپارات، فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی جزو آنها می باشند.

ایمیل مارکتینگ زیرمجموعه‌ای دیگر از دیجیتال مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

شاید به جرات بتوان گفت که ایمیلی که از قدیمی‌ترین حسابهای کاربری در اینترنت می باشد اکثریت وب سایت ها برای ثبت نام و ارائه دادن خدمات خود از شما یک ایمیل می خواهند.

ایمیل حساب کاربری است که شما در سرویس هایی مانند گوگل یاهو مینگ و دیگر ارائه دهنده خدمات ایمیل امکان ذخیره اطلاعات ارسال و دریافت پیام به صورت رایگان را خواهید داشت.

ایمیل مارکتینگ یکی دیگر از دیجیتال مارکتینگ است که به واسطه فرستادن ایمیل به افراد و معرفی کسب و کار از آن درآمد کسب می کنند، البته ایمیل مارکتینگ هنوز در ایران رونق چندانی ندارد زیرا اکثریت افراد جامعه هم اکنون ساختن ایمیل برای آنها سخت می باشد و مدیران مشاغل گوناگون از تبلیغات پیامکی یا اس ام اس به جای آن استفاده می کنند.

سئو و بهینه سازی وب سایت ابزار دیگر دیجیتال مارکتینگ

سئومارکتینگ

شنیدن نام وبسایت های مانند دیجی کالا و یا دیوار و یا بامیلو بسیار آشنا می باشد به نظر شما دلیل شناخته شدن این وب سایت ها چیست؟

دلیل شناخته شدن و معرفی شدن آنها استفاده از تکنیکی به نام سئو به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو گر است یعنی اعمالی روی سایت انجام بدهیم که اگر در گوگل عبارتی را سرچ کردید در بین نتایج وب سایت مد نظر نمایش داده شود.

البته معروف بودن و شناخته شدن این وبسایت ها تنها به دلیل سئو و بهینه سازی نیست آن ها از دیگر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده‌اند و برای خود برند سازی انجام داده‌اند اما سئو و بهینه سازی نیز در این برند سازی بسیار دخیل بوده است.

چگونه با کمک سئو دیجیتال مارکتینگ کنیم

پاسخ بسیار ساده است کافی است یک وب سایت راه اندازی کنید سپس وب سایت خود را به دست تیم حرفه ای سئو و تولید محتوا بسپارید و پس از مدتی به واسطه سئو و بهینه سازی از طریق اینترنت کسب درآمد خواهید کرد.

در اصل تنها با راه اندازی یک وب سایت و انجام سئو و بهینه سازی تبدیل به یک دیجیتال مارکتر خواهید شد و درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

دیجیتال مارکتینگ به کمک خریدن ترافیک

خرید ترافیک برای دیجیتال مارکتینگ

اگر خودتان به اصول سئو و محتوا نویسی مسلط باشید سئو برای شما هزینه چندانی نخواهد داشت اما اگر رقابت در کار شما زیاد باشد مجبور شوید آن را به تیم دیگری بسپارید در این صورت باید برای آن هزینه پرداخت کنید، در کل انجام سئو عملی دیر بازده میباشد.

تخفیف ویژه  تبلیغات گوگل ارزان

اگر عجله دارید و می خواهید زودتر کسب و کار خود را راه بیندازید می توانید به کمک خریدن ترافیک و ورودی برای وب سایت به سرعت کسب و کار آنلاین را بیندازید و دیجیتال مارکتینگ انجام دهید.

چگونه با خریدن ترافیک دیجیتال مارکتینگ کنیم؟

یکی از راه های بسیار معروف و زودبازده و با تاثیر بسیار بالا تبلیغات در گوگل ادز می باشد.

برای تبلیغات در گوگل ادز تنها در زمانی هزینه پرداخت خواهید کرد که کاربری وارد وبسایت شما می شود این نوع از تبلیغات بسیار پربازده بوده و هزینه کمتری خواهد داشت.

افزایش درامد با ثبت تبلیغات در گوگل

یکی از اصلی ترین راه هایی که گوگل به واسطه آن کسب درآمد می کند تبلیغات گوگل می باشد شما می توانید با پرداخت مبلغی به گوگل تبلیغات خود را در آن ثبت کنید در این صورت اگر کاربری کلمه ای که مربوط به کار شما باشد را سرچ کند و وب سایت شما را در بین نتایج خواهد دید.

فرض کنید فروشنده لوازم خودرو هستید، مثلا اگر شخصی سرچ کند لوازم یدکی ماشین وب سایت شما را خواهد دید، و وارد وب سایت شما خواهد شد، سپس به شما برای خریدن لوازم‌خودرو تماس می‌گیرد، و شما نیز به گوگل هزینه ناچیز را بابت ورود آن کاربر به وب سایت خود می پردازید.

مشاهده حرفه ای ترین شرکت تبلیغات گوگل

این روش که برایتان مثال زدیم به یکی از سیستم های تبلیغاتی ضروری می باشد گوگل سیستم های تبلیغاتی متفاوتی از جمله شبکه نمایش برای تبلیغات تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی و … دارد که شما می توانید با پرداخت مبلغی به آن برای خود مشتری بخرید.

سخن آخر

امیدوارم در این مقاله توانسته باشم اطلاعات مفیدی را در خصوص بحث دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما قرار داده باشم اگر سوالی در این زمینه دارید در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنیم.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پابلیشر چیست
مقالات تبلیغ در گوگل

پابلیشر چیست

در این مقاله در خصوص اینکه پابلیشر چه نرم افزاری می باشد چه کاربردی دارد و چگونه می تواند به شما کمک می‌کند و همچنین

دیدن مقاله
مقالات تبلیغ در گوگل

برنامه نویسی آردینو

در این مقاله در خصوص برنامه نویسی آردینو با پایتون و اینکه آردینو  چه چیزی میباشد و چگونه می توان استفاده کرد و چه مزیت

دیدن مقاله
تبلیغات اینستاگرام
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اینستاگرام

در این مقاله در خصوص تبلیغات اینستاگرام صحبت خواهیم کرد و سعی می‌کنیم که شما را با این فضا بیشتر آشنا کنیم شاید بتوانید از

دیدن مقاله
تبلیغات اپلیکیشن
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اپلیکیشن

در این مقاله در خصوص تبلیغات اپلیکیشن صحبت خواهیم کرد و یا به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید تبلیغات خود را در سیستمهای

دیدن مقاله
ترافیک سورس
مقالات تبلیغ در گوگل

ترافیک سورس در الکسا

در این مقاله در خصوص ترافیک سورس در الکسا و همچنین رتبه و یا دستیار صوتی گوگل که آنرا جدیداً با سیستم پیدا کردن ترافیک

دیدن مقاله
تماس با ما