تبلیغات گوگل ارزان

تبلیغات گوگل ارزان

شرکت ما ارزان ترین نرخ تبلیغات گوگل را با حفظ کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد، جهت سفارش ارزان ترین نرخ تبلیغات در گوگل تماس حاصل نمایید.

شروع تبلیغ کمتر از 24 ساعت

خیلی سریع تبلیغ شما شروع می شود، کمتر از 24 ساعت

تبلیغات ارزان در گوگل

با کمترین هزینه ارزان و به صرفه در گوگل تبلیغ کنید.

تبلیغ در گوگل ادز ارزان

مطابق آخرین آپدیت های گوگل ادز

همراه با لبخند رضایت شما!

تجربه ما ضامن رضایت شماست

تماس جهت مشاوره رایگان

021-66916934-6

021-66919634-6

جهت تماس روی دکمه زیر کلیک کنید
تماس

برخی سوال های رایج در مورد تبلیغات ارزان در گوگل

چگونه تبلیغات در گوگل ارزان می شود؟

جهت آنکه به این پرسش پاسخ دهیم ابتدا نیاز داریم با سیستم تبلیغاتی گوگل آشنا باشیم، به همین دلیل توضیحات مختصری در خصوص چگونگی عملکرد این سیستم خواهیم داد.

سیستم تبلیغات گوگل با توجه به اصل رضایت مشتری برنامه ریزی شده است به این معنا که استراتژی گوگل این گونه  است که مخاطب در سریعترین زمان ممکن به پاسخ مورد نظر به بهترین شکل ممکن برسد.

 

پرداخت مبلغ به گوگل  نمی تواند این اصل را تغییر دهد، گوگل سیستم امتیاز دهی تبلیغات را طوری  برنامه ریزی کرده است که تبلیغ با امتیاز بیش تر نسب به تبلیغ با هزینه بیش تر اولویت داشته باشد، بنابراین با افزایش امتیاز تبلیغ می توانید هزینه آن را کاهش دهید.

 

برای مثال: اگر برای هر کلیک 1 دلار هزینه کنید و امتیاز تبلیغ (quality score) شما 4 باشد با افزایش آن به 10 میتوانید هزینه هر کلیک را به 50 تا 30 سنت کاهش دهید که هزینه نصف یا کمتر می شود.

دوره آموزش تبلیغات گوگل

جهت یادگیری کامل مدیریت بهینه سازی و کاهش هزینه های تبلیغات گوگل روی دکمه زیر کلیک کنید.

سیستم امتیازدهی تبلیغات گوگل چیست و چگونه باعث کاهش هزینه تبلیغ در گوگل می شود؟

این سیستم که به اختصار qs و اصطلاحاً quality score (امتیاز بر اساس کیفیت) نامیده می شود، نقش مهمی در هزینه های شما در سیستم تبلیغات گوگل خواهد داشت.quality score یک امتیاز بین ۰ تا ۱۰ میباشد ، این امتیاز بر اساس سه فاکتور مهم محاسبه می شود که در ادامه به هر یک از آنها اشاره خواهیم کرد:

تاثیر landing page experience (تجربه کاربر از صفحه) در کاهش هزینه تبلیغات گوگل چیست؟

 تجربه کاربر از صفحه یکی از فاکتورهای مهم در امتیاز دهی با سیستم quality score (امتیاز بر اساس کیفیت) می باشد، هر قدر صفحه طراحی شده سریع و راحت تر باشد و کاربر سریع تر به هدف خود برسد تجربه بهتری از صفحه طراحی شده خواهد داشت و امتیاز این فاکتور افزایش می یابد.

جهت آنکه لندینگ پیج مناسبی برای کاربران بسازیم نیاز داریم فاکتورهای مهمی از جمله، گرافیک مناسب ، قرار دادن پاسخ سوال کاربر به بهترین شکل ، کیفیت بالای محتوا ، وجود Call to action (ترغیب به انجام) ، و سرعت مناسب بارگذاری صفحات در دستگاه ها و پلتفرم های متفاوت را رعایت کنیم، گوگل توصیه می کند ورژن جدایی از وب سایت خود برای پلتفرم موبایل طراحی کنید تا کاربر بهترین تجربه از دیدن سایت شما داشته باشد.

ساخت لندینگ پیج برای تبلیغات گوگل

جهت یادگیری ساخت لندینگ پیج برای تبلیغات گوگل روی دکمه زیر کلیک کنید.

تاثیر CTR (نسبت کلیک بر نرخ نمایش) بر کاهش هزینه تبلیغات گوگل چیست؟

یکی از فاکتورهای اساسی در ساخت quality score (امتیاز تبلیغ) شما نسبت کلیک بر نرخ نمایش می باشد، به این معنا که تعداد کلیک های انجام شده روی لینک تبلیغ بر تعداد نمایش لینک تبلیغ تقسیم می‌شود و در عدد ۱۰۰ ضرب می گردد و حاصل به درصد بیان می شود.

برای مثال اگر تبلیغ شما صد بار نمایش داده شده باشد و ۵۰ نفر روی لینک آن کلیک کرده باشند ۵۰ تقسیم بر صد شده و حاصل که پنج دهم می باشد درصد ضرب و به درصد بیان می شود چه می شود ۵۰ درصد بنابراین سی تی آر شما ۵۰ درصد بوده است.

نکته : هرچه این درصد بیشتر باشد هزینه تبلیغ شما کاهش می یابد و میتوانید در گوگل ارزانتر تبلیغ کنید.

تاثیر ad revelence (ارتباط تبلیغ) در کاهش هزینه تبلیغات گوگل چیست ؟

هرقدر تنظیماتی که در اکانت گوگل ادوردز انجام می دهید با تبلیغ شما مرتبط تر باشد امتیاز این فاکتور بیشتر می شود و در نهایت باعث افزایش کوالیتی اسکور و کاهش هزینه ها و انجام تبلیغات گوگل به صورت ارزان می شود.

جهت آنکه تنظیمات صحیح اکانت گوگل ادوردز را فرا بگیرید و هزینه تبلیغات را کاهش دهید کلیک کنید.

هرچقدر متن تبلیغات با متنی که در وب سایت خود قرار میدهید مرتبط تر باشد و از کلمات کلیدی یکسان و مرتب تری استفاده کنید امتیاز ad revelence (مرتبط بودن تبلیغ) بالاتر می رود.

سایر مواردی که با رعایت آن می توانید در گوگل ارزانتر تبلیغ کنید

‏opportunity (پیشنهادات گوگل) را جدی بگیرید:

پس از آنکه اکانت گوگل ادوردز بسازید و مدتی با اکانت خود کار کنید گوگل پس از آنالیز شیوه عملکرد اکانت شما تعدادی پیشنهاد که در کاهش هزینه های تبلیغات گوگل بسیار موثر است برایتان ارسال خواهد کرد.

این پیشنهادات به زبان انگلیسی بوده و در قسمت اعلان‌های اکانت تبلیغات گوگل به رنگ قرمز نمایش داده خواهد شد، اجرای هر کدام از این پیشنهادات کمک شایانی در افزایش quality score (امتیاز کیفیت تبلیغ) خواهد داشت.

تنظیم call out extension (افزونه شعار یا نامیدن):

این افزونه به اضافه کردن شعار زیر متن تبلیغ کمک می کند و بزرگتر کردن متن تبلیغ باعث بیشتر دیده شدن و افزایش درصد CTR میگردد، بنابراین میتواند در کاهش هزینه های تبلیغ نقش موثری ایفا کند.

 sitelink extension (افزونه لینک های کمکی سایت)

این افزونه به شما کمک می کند مهم ترین صفحه های موجود را قبل از این که مشتری وارد وبسایت شما شود در اختیارش قرار دهید مثلاً اگر شخصی به دنبال تعرفه ها باشد می توانید صفحه تعرفه ها را جداگانه در لینک تبلیغات گوگل در کنار لینک اصلی قرار دهید و با این کار در سریع ترین زمان ممکن مخاطب را به هدف خود نزدیک کرده اید بنابراین امتیاز تبلیغ شما افزایش خواهد یافت.

تنظیم call extension (افزونه تماس)

با قرار دادن این افزونه دکمه ای در حالت موبایل زیر متن تبلیغ قرار خواهد گرفت که کاربران می توانند با کلیک روی آن به صورت مستقیم با شما تماس بگیرند این ویژگی می تواند باعث افزایش CTRو در نهایت کاهش هزینه های تبلیغ گردد.

البته قرار دادن شماره های ایرانی زیر متن تبلیغ از طرف گوگل تحریم می باشد و اضافه کردن آن نیاز به دانستن ترفند دارد، جهت آموزش تبلیغات گوگل کلیک کنید.

انتخاب استراتژی تبلیغ چه تاثیری در کاهش هزینه تبلیغ در گوگل دارد ؟

بسیاری از افراد با تصور اینکه تنها کاربرد گوگل ادوردز تبلیغ وب سایت پس از سرچ می باشد،  شیوه های دیگر تبلیغاتی در این سیستم را در نظر نمی گیرند در حالی که بدون وجود وب سایت و یا حتی بنر تبلیغاتی به کمک شماره تماس فرد تبلیغ کننده  میتوان تبلیغ ایجاد کرد، به این نوع از تبلیغ کمپین ‌call only (فقط تماس) گفته می شود.

بنابراین انتخاب صحیح استراتژی تبلیغ نقش موثری در کاهش هزینه های تبلیغ در گوگل خواهد داشت. مثلاً : اگر وب سایت فروشگاهی دارید به جای آنکه کمپین  Cpc یا پرداخت به ازای کلیک انتخاب کنید می توانید کمپین Cpa یا پرداخت به ازای اکشن انتخاب کنید.

سپس در ادوردز هزینه را بر اساس conversion(نرخ تبدیل مخاطب به مشتری) تنظیم کنید، در واقع به کمک این تنظیم هزینه تبلیغ را تنها در صورتی پرداخت خواهید کرد که مشتری مثلا روی دکمه خرید یا تماس کلیک کرده باشد، بنابراین بسیار کمتر  هزینه خواهید کرد.

بهترین شرکت تبلیغات در گوگل کیست ؟

ما بهترین شرکت تبلیغات در گوگل هستین برای آنکه هر چه ارزانتر تبلیغ کنید، مدیریت تبلیغات خود را به ما بسپارید، در این صورت با خیالی آسوده و بدون دغدغه پاسخگوی مشتریان خود خواهید بود و آنها نیز از خدمات شما به دلیل فرصت بیشتری که برای آن ها می گذارید راضی تر خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پابلیشر چیست
مقالات تبلیغ در گوگل

پابلیشر چیست

در این مقاله در خصوص اینکه پابلیشر چه نرم افزاری می باشد چه کاربردی دارد و چگونه می تواند به شما کمک می‌کند و همچنین

دیدن مقاله
مقالات تبلیغ در گوگل

برنامه نویسی آردینو

در این مقاله در خصوص برنامه نویسی آردینو با پایتون و اینکه آردینو  چه چیزی میباشد و چگونه می توان استفاده کرد و چه مزیت

دیدن مقاله
تبلیغات اینستاگرام
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اینستاگرام

در این مقاله در خصوص تبلیغات اینستاگرام صحبت خواهیم کرد و سعی می‌کنیم که شما را با این فضا بیشتر آشنا کنیم شاید بتوانید از

دیدن مقاله
تبلیغات اپلیکیشن
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اپلیکیشن

در این مقاله در خصوص تبلیغات اپلیکیشن صحبت خواهیم کرد و یا به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید تبلیغات خود را در سیستمهای

دیدن مقاله
ترافیک سورس
مقالات تبلیغ در گوگل

ترافیک سورس در الکسا

در این مقاله در خصوص ترافیک سورس در الکسا و همچنین رتبه و یا دستیار صوتی گوگل که آنرا جدیداً با سیستم پیدا کردن ترافیک

دیدن مقاله
تماس با ما