ادموب

ادموب

ادموب چیست؟

 

 

سیستمی است که توسط گوگل برای تبلیغات در اپلیکیشن و پلتفرم موبایل ارائه شده است این سیستم شباهت بسیار زیادی با ادسنس دارد، شاید شنیدن نام این سیستم گوگل کمی برایتان نا آشنا باشد، به طور خلاصه از سیستمی است که به وسیله آن می توانید مقدار قابل توجهی کسب درآمد کنید و از خود گوگل پول در بیاورید.

 

چگونه با استفاده از ادموب کسب درآمد کنم؟

معرفی ادموب

اگر در وب سایت ادموب ثبت نام بکنید میتوانید تبلیغاتی را که گوگل به شما میدهد درون اپلیکیشن خود قرار دهید و به واسطه آن گوگل به ازای هر کسی که تبلیغات را ببیند و یا روی آن کلیک بکند به شما پول می دهد بنابراین به راحتی می توانید با استفاده از ادموب کسب درآمد کنید.

 

کارهایی که با استفاده از ادموب می‌توان انجام داد؟

 

کار ادموب

 

با کمک ادموب دو کار اصلی می توانید انجام دهید یکی کسب درآمد برای اپلیکیشنی که طراحی کرده اید می باشد و دوم تبلیغ اپلیکیشن است البته به غیر از حد مورد سیستم های دیگری نیز برای تبلیغ وجود دارد مثلاً تبلیغات گوگل یا همان گوگل نیز می تواند به شما کمک کند اما تفاوت اصلی ادمو با گوگل در اختصاصی تر بودند و برای تبلیغات اپلیکیشن در موبایل می باشد.

 

 

ادموب در ایران چه مقدار طرفدار دارد؟

 

طرفداران ادموب

 

 

 

اما در ایران هنوز بسیار شناخته شده نیست و گواه این مطلب استفاده از ترند گوگل می باشد اگر در گوگل ترند کلمه ادوب را سرچ کنید خواهید دید که در ایران مخاطبان زیادی ندارد، شاید دلیل این موضوع تحریم بودن ایران باشد اما به نظر میرسد دلیل اصلی آن عدم شناخت همچین سیستمی توسط ایرانی ها است، بنابراین در بازاری که رقابت آن کمتر است اگر وارد شوید به عنوان اولین نفر با حداقل ها می توانید کسب و کار خود را هر چه سریعتر گسترش داده و رشد کنید.

 

چرا ادموب در ایران تحریم است؟

 

دلیل اصلی تحریم بودن ادموب در ایران تحریم شرکت‌های آمریکایی می باشد همانطور که همه ما میدانیم شرکت های آمریکایی ایران را تحریم کرده اند و اجازه استفاده از بسیاری از خدمات و سیستم ها را به ایرانی ها نمی دهد اما همیشه تحریم ها غیرقابل دور زدن و برطرف کردن نیست راه هایی وجود دارد که به واسطه آن به راحتی می توانید از ادموب استفاده کنید که من هر یک از آنها را برایتان توضیح می دهم.

 

ثبت شرکت خارجی راهی برای دور زدن تحریم

 

شرکت ادموب

 

اگر یک شرکت در کشورهایی که با ایران همسایه هستند مانند ترکیه دبی گرجستان کویت و دیگر کشورهایی که با ایرانی ها روابط بهتری دارند ثبت کنید که معمولا محبوب‌ترین آنها ترکیه می باشد به راحتی به واسطه این کشور می توانید با عنوان یک شرکت خارجی از تمامی خدمات شرکت هایی مانند ادموب استفاده کنید.

 

آیا خارجی ها از اینکه ما تحریم را دور میزنیم خبر ندارند؟

 

سوال

 

مسلماً بدانید که خارجی‌ها از واسطه هایی مانند شرکت‌هایی که در ترکیه و یا در دبی ثبت شده‌اند و عملاً کار آنها دور زدن تحریم ها می باشد خبر دارند اما در باطن جلوی این موضوع را نمی گیرند زیرا که این مسئله به نفع آنها است آنها به ای واسطه می توانند هر چقدر که خواستند تعرفه خدمات خود را افزایش دهند و ما همیشه از ترس از دست دادن درآمد خود و جو حاکم که مراوده با کشورهای خارجی افتخار محسوب می شود و همچنین به دلیل احتیاج و نیاز راهی جز پذیرش نخواهیم داشت پس بنابر این یقین بدانید همیشه راهی وجود دارد که خود خارجی ها برای ما گذاشته اند تا ما تحریم ها را دور بزنیم.

 

استفاده از ادموب با کمک شرکت های دیجیتال مارکتینگ

 

دیجیتال مارکتینگ

 

شرکت های زیادی برای انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که به کمک آنها می توانید خدماتی مانند تبلیغات در گوگل استفاده از خدمات گوگل ادسنس و کسب درآمد دلاری و همچنین خدمات گوگل اد موب را استفاده کنید این شرکت‌ها در اصل همان واسطه ها و شرکت های ثبت شده در کشورهای خارجی می باشند که اگر سرمایه لازم برای انجام این کار را ندارید می توانید با کمک این شرکت ها از خدمات ادموب، ادسنس و … استفاده کنید.

 

چقدر می‌توان از ادموب کسب درآمد کرد؟

 

درآمد ادموب

 

 

میزان کسب درآمد از ادموب به قدرت اپلیکیشن و تعداد مخاطبانی که شما در اپلیکیشن توانسته اید جمع کنید بستگی دارد هر چقدر مخاطبان و تعامل آنها با اپلیکیشن شما و بیشتر باشد درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد، این نکته را در نظر داشته باشید زمانی که تبلیغی در اپلیکیشن شما قرار داده می شود هر تبلیغ به ازای کلیک و یا مشاهده است فرض کنید ۱۰۰ هزار نفر اپلیکیشن شما را نصب کردند و از این ۱۰۰ هزار نفر تنها هزار نفر فعال هستند بنابراین در آمده شما بسیار کمتر از اپلیکیشنی خواهد بود که باستحضار نصب ۱۰ هزار نفر در آن فعال می باشد پس هدف شما در تبلیغات و استفاده از ادم به هیچ عنوان تعداد نصب نباید باشد شما باید بتوانید میزان تعامل کاربر با اپلیکیشن را افزایش دهید.

 

 

ارتباط تبلیغات گوگل با ادموب چیست؟

 

لوگو گوگل ادز

 

 

تبلیغات گوگل با ادموب ارتباط مستقیمی دارد در اصل سیستم تبلیغات گوگل سیستمی است که تمامی مخاطبان گوگل به کمک آن و با پرداخت هزینه می توانند تبلیغ کنند اما سیستم ادموب سیستمی است که تنها برای کاربران موبایل و اندروید کاربرد دارد، مجموعه به صورت تخصصی برای تبلیغات و یا کسب درآمد در اپلیکیشن ها طراحی شده است اما تبلیغات گوگل شامل وب سایت اپلیکیشن و شبکه های نمایشی تبلیغات مانند یوتیوب و تمامی همکاران گوگل می باشد.

 

جهت راهنمایی بیشتر در خصوص سیستم های تبلیغاتی گوگل مانند ادموب ادسنس و کسب درآمد از آنها می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی تان کنند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پابلیشر چیست
مقالات تبلیغ در گوگل

پابلیشر چیست

در این مقاله در خصوص اینکه پابلیشر چه نرم افزاری می باشد چه کاربردی دارد و چگونه می تواند به شما کمک می‌کند و همچنین

دیدن مقاله
مقالات تبلیغ در گوگل

برنامه نویسی آردینو

در این مقاله در خصوص برنامه نویسی آردینو با پایتون و اینکه آردینو  چه چیزی میباشد و چگونه می توان استفاده کرد و چه مزیت

دیدن مقاله
تبلیغات اینستاگرام
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اینستاگرام

در این مقاله در خصوص تبلیغات اینستاگرام صحبت خواهیم کرد و سعی می‌کنیم که شما را با این فضا بیشتر آشنا کنیم شاید بتوانید از

دیدن مقاله
تبلیغات اپلیکیشن
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اپلیکیشن

در این مقاله در خصوص تبلیغات اپلیکیشن صحبت خواهیم کرد و یا به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید تبلیغات خود را در سیستمهای

دیدن مقاله
ترافیک سورس
مقالات تبلیغ در گوگل

ترافیک سورس در الکسا

در این مقاله در خصوص ترافیک سورس در الکسا و همچنین رتبه و یا دستیار صوتی گوگل که آنرا جدیداً با سیستم پیدا کردن ترافیک

دیدن مقاله
تماس با ما