گوگل ادسنس

ادسنس

ادسنس را گوگل راه اندازی کرده تا به واسطه آن به شما کمک کند تا بتوانید کسب درآمد کنید، یعنی با کمک ادسنس می توانید از خود گوگل درآمد کسب کنید، درآمدی که به دلار می باشد نه به ریال بنابراین بسیار می تواند نافع و سودآور باشد.

 

به کمک ادسنس چقدر میتوان درآمد کسب کرد؟

 

 

به کمک این سیستم شرکت های زیادی هستند که تا چند صد هزار دلار در ماه درآمد کسب کرده اند، در مقابل شرکت ها یا حتی افرادی نیز هستند که به واسطه ادسنس ماهیانه درآمدی در حدود چند صد دلار داشته اند در کل میزان درآمدی که از ادسنس کسب می کنید به میزان توانمندی شما و میزان مخاطب هایی که دارید بستگی دارد، در ادامه در مورد مخاطبان و تاثیر آنها در درآمد از ادسنس بیشتر توضیح خواهم داد.

 

ادسنس ایرانی ها را تحریم کرده است

 

 

متاسفانه ادسنس ایران را تحریم کرده است اما این موضوع به معنای آن نمی باشد که به دلیل تحریم ما نمی توانیم از اتصال درآمد کسب کنیم همیشه راه های بسیار زیادی برای دور زدن تحریم ها وجود دارد.

 

 

مطالعه بیشتر    تبلیغات گوگل با لیر

 

 

به دلیل آنکه ایران توسط ادسنس تحریم شده است و شرکت هایی که در ایران ثبت شده اند امکان کار کردن و برقراری ارتباط با ادسنس را ندارند، معمولاً افراد تصمیم می‌گیرند که شرکتی در خارج ثبت کرده و به واسطه آن از ادسنس کسب درآمد کنند.

 

چگونه از ادسنس درآمد کسب کنیم؟

 

برای این که بتوانید به دلار از ادسنس درآمد داشته اگر خودتان برنامه نویس هستید باشید می توانید یک وب سایت یا اپلیکیشن طراحی کنید و یا اگر به برنامه نویسی تسلط ندارید می توانید در سرویس‌هایی مانند یوتیوب ثبت نام کرده و با قراردادن محتوای جذاب مخاطبانی را برای خود جمع کنید سپس می‌توانید از ادسنس تبلیغ بگیرید و مخاطبان نشان دهید و حساس نیز به ازای هر مخاطبی که تبلیغ شما را ببیند و یا روی تبلیغ شما کلیک بکند به شما پول پرداخت خواهد کرد.

 

تخفیف ویژه  تبلیغات گوگل

 

چگونه با استفاده از وب سایت از ادسنس درآمد کسب کنم؟

 

اول باید در نظر داشته باشید وبسایت شما نباید به زبان فارسی باشد زیرا ادسنس زبان فارسی را پشتیبانی نمی کند و به ازای کاربران فارسی زبان پول بسیار کمی را پرداخت خواهد کرد و از یک وب سایت با زبان انگلیسی بسازید، موضوع وب سایت مهم نیست مهم ترین مسئله جمع کردن مخاطب در دنیای اینترنت می باشد پیشنهاد ما این است که سراغ موضوع های ساده تر و در دسترس تر بروید برای مثال موضوع گردشگری ایران می‌تواند موضوع ساده تری باشد زیرا هم مخاطبان خارجی دارد و هم تولید محتوا برای آن به دلیل آنکه ما ایرانی هستیم ساده تر است.

 

همچنین می توانید وب سایت بسازید که خدمات رایگان آنلاین ارائه بدهد برای مثال بازی آنلاین، مترجم و یا دیگر ایده هایی که در آینده به وجود خواهد آمد و شما باید آنها را پیدا کنید و یا خودتان ایده بدهید.

 

چگونه با استفاده از اپلیکیشن از ادسنس درآمد کسب کنم؟

 

 

اپلیکیشن اگر برای مردم راحت و قابل استفاده باشد و نیاز مردم را برطرف می کند به سرعت مخاطبان زیادی را جذب خواهد کرد بنابراین سرمایه گذاری در این حوزه و استفاده از آن برای درآمد از ادسنس بسیار فکر خوبی خواهد بود، اما مشکلی که در راه شما وجود خواهد داشت پیدا کردن ایده ای مناسب است که مخاطبان زیادی را به خود جذب کند، شما باید به سراغ نیاز مخاطبان بروید نه در سطح کشور بلکه در سطح دنیا آنچه که مخاطبان دنیا به آن نیازمندند و خلع آن احساس می شود، اشتباه نکنید اپلیکیشنی که افراد تمام دنیا به آن نیازمند باشند حتماً موضوع پیچیده و کار سختی نخواهد بود این اپلیکیشن می تواند یک بازی ساده مثل angry birds و حتی یک فیلترشکن ساده باشد.

 

 

 

 

بنابراین با ساختن یک اپلیکیشن یا توسط خودتان و یا توسط یک تیم متخصص برنامه نویس جذب مخاطب و سپس گرفتن تبلیغ از عکس می توانید درآمد زیادی را به دلار کسب کنید که در ازای آن پیشرفت اقتصادی برای کشور و ایجاد اشتغال را در پی خواهد داشت.

 

بدون اپلیکیشن و وب سایت از ادسنس درآمد کسب کنید

 

برای ادسنس مهم نیست که شما سایت یا اپلیکیشن داشته باشید تنها موضوع مهم و موردنظر ادسنس این است که مخاطبان واقعی و به تعداد زیادی داشته باشید بنابراین می توانید برای مثال در یوتیوب ثبت نام کنید فیلم های جذاب که مخاطبان زیادی در آینده خواهد داشت را در آن قرار دهید و و سپس روی فیلم های خود تبلیغ قرار داده و نیز به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید ای که فیلم شما داشته باشد یک دلار به شما پرداخت خواهد کرد بنابراین شما با صد هزار بازدید در روز می توانید روزانه ۱۰۰ دلار درآمد کسب کنید که ماهانه ۳ هزار دلار معادل ۳۶ میلیون تومان خواهد بود.

 

ادسنس چگونه پول می دهد؟

 

 

اگر در ادسنس ثبت نام کنید، در ابتدا ادسنس اطلاعات شما را بررسی خواهد کرد و پس از پذیرش به شما اجازه می دهد که تبلیغ کنید، عکس به ازای هر بازدید از تبلیغی که شما به مخاطبان نشان می دهید به ازای نصف ارزش

 

موضوعی که بازدید میشود پول خواهد داد.

 

 

برای مثال فرض کنید ارزش کلمه خریدکفش یک دلار باشد کسی که بخواهد در گوگل برای کلمه خرید کفش تبلیغ می کند باید یک دلار بپردازد، ادسنس نصف این مبلغ را که ۵۰ سنت می‌باشد به تبلیغ کننده که شما می باشید می دهد بنابر این شما می توانید با ۲۰۰ نفر مخاطب و بازدید کننده از کلمه خرید کفش ۱۰۰ دلار در روز درآمد کسب کنید.

برای مشاوره رایگان در خصوص استفاده از خدمات ادسنس و یا دیجیتال مارکتینگ و همچنین تبلیغات در گوگل از کمک کارشناسان ما استفاده کنید و با ما تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پابلیشر چیست
مقالات تبلیغ در گوگل

پابلیشر چیست

در این مقاله در خصوص اینکه پابلیشر چه نرم افزاری می باشد چه کاربردی دارد و چگونه می تواند به شما کمک می‌کند و همچنین

دیدن مقاله
مقالات تبلیغ در گوگل

برنامه نویسی آردینو

در این مقاله در خصوص برنامه نویسی آردینو با پایتون و اینکه آردینو  چه چیزی میباشد و چگونه می توان استفاده کرد و چه مزیت

دیدن مقاله
تبلیغات اینستاگرام
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اینستاگرام

در این مقاله در خصوص تبلیغات اینستاگرام صحبت خواهیم کرد و سعی می‌کنیم که شما را با این فضا بیشتر آشنا کنیم شاید بتوانید از

دیدن مقاله
تبلیغات اپلیکیشن
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اپلیکیشن

در این مقاله در خصوص تبلیغات اپلیکیشن صحبت خواهیم کرد و یا به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید تبلیغات خود را در سیستمهای

دیدن مقاله
ترافیک سورس
مقالات تبلیغ در گوگل

ترافیک سورس در الکسا

در این مقاله در خصوص ترافیک سورس در الکسا و همچنین رتبه و یا دستیار صوتی گوگل که آنرا جدیداً با سیستم پیدا کردن ترافیک

دیدن مقاله
تماس با ما