ادوردز

ادوردز

ادوردز سیستم تبلیغات در گوگل می باشد، به کمک ادوردز می توانید وب سایت، اپلیکیشن و حتی شماره تماس خود را در گوگل تبلیغ کنید.ادوردز کسب و کار شما را گسترش خواهد داد و باعث افزایش فروش خواهد شد.

آنچه خواهید خواند

ادوردز چیست ؟

ادوردز چیست ؟
پخش ویدیو

ادوردز چگونه کار می کند؟

تبلیغات گوگل

همانطور که می دانید گوگل سیستمی است که پس از جستجوی کلمات متفاوت بهترین و مرتبط ترین وب سایت  را به کاربران نمایش می دهد، در بین آن ها بعضی از وب سایت ها مطابق شکل بالا، به همراه کلمه AD نمایش داده می شوند، این وب سایت ها توسط سیستم گوگل ادوردز با پرداخت مبلغی به گوگل نمایش داده می شود.  

ابتدا باید ادوردز را شارژ کنید یعنی به حساب گوگل پول بریزید، گوگل به ازای هر فردی که وارد وب سایت شما شود از شارژ پول کم می کند و تبلیغ را تا زمانی که شارژ داشته باشید نمایش خواهد داد.

البته گوگل ادوردز تنها به تبلیغ کردن در بین نتایج محدود نمی شود، به کمک ادوردز میتوان در یوتیوب، وب سایت های همکار گوگل تبلیغ و حتی برند سازی کرد.

جهت آشنایی بیشتر با تبلیغات گوگل کلیک کنید

چطور با ادوردز تبلیغ کنم ؟

برای تبلیغ کردن در گوگل ادوردز دو راه کلی وجود دارد، یکی با استفاده از شرکت های تبلیغات گوگل مثل ما که متخصص این کار می باشیم و راه دوم تبلیغ کردن به صورت انفرادی، اگر راه دوم را انتخاب کنید به یک کردیت کارت معتبر جهت شارژ کردن ادوردز نیاز خواهید داشت، همچنین نیاز دارید که با پنل گوگل ادوردز آشنا باشید تا بتوانید تبلیغات را مدیریت کنید.

پیشنهاد ما استفاده از خدمات شرکت ما جهت تبلیغ با گوگل ادوردز می باشد، زیرا با تجربه ای که در این زمینه داریم هزینه های تبلیغ را کاهش خواهیم داد سپس می توانید با خیالی آسوده کسب و کار خود را رونق دهید.

هزینه تبلیغات با ادوردز چه قدر می شود؟

گوگل ادوردز هزینه را بر اساس کلیک محاسبه می کند، یعنی هر شخص پس از سرچ کردن در گوگل تبلیغ شما را ببیند و روی آن کلیک کند به ازای هر کلیک مبلغی از مبلغی که شارژ کرده اید کم می کند. هزینه برای هر کسب و کاری متفاوت می باشد مثلا طراحی سایت هزینه هر کلیک 1 دلار آمریکا می باشد اما هزینه کلمه مشاوره خانواده حدودا 20 سنت (هر دلار 100 سنت می باشد) است. 

جهت مشاهده قیمت تبلیغات در گوگل کلیک کنید.

ادورز چه محدودیت هایی برای ایرانی ها دارد ؟

بسیار ساده، ادوردز ایرانی ها را تحریم کرده است! نگران نباشید به کمک ترفند های خاص میتوانیم تحریم ادوردز را دور بزنیم، اما باز هم تمام محدودیت ها برداشته نخواهد شد مثلا نمیتوانیم منطقه خاص جغرافیایی در ایران برای تبلیغ انتخاب کنیم، اما باز هم با وجود تحریم ها ایرانی ها به کمک این سیستم درآمد های خوبی کسب کرده اند.

آیا تبلیغات با ادوردز برای من مناسب می باشد ؟

این مسئله کاملا به شغل شما مرتبط می باشد اگر کسب و کار شما مخاطبانی در اینترنت داشته باشد گوگل ادوردز گزینه خوبی برای تبلیغات می باشد، البته اگر قصد برندسازی نیز داشته باشید میتوانید از گوگل ادوردز استفاده کنید، اگر قصد برندسازی ندارید یک روش مفید برای تشخیص نافع بودن تبلیغات در گوگل ادوردز معرفی میکنم. 

استفاده از ابزاری با نام keyword planner (ایده دهنده کلمات) حدود قیمت تبلیغات در مورد کسب و کار شما را مشخص می کند اگر مبلغ تبلیغ از سود شما کمتر باشد به این معنا است که گوگل ادوردز برای شما سود آور خواهد بود.

البته ابزار keyword planner قیمت حدودی را مشخص میکند، زمانی که تبلیغ را راه اندازی کنید هزینه واقعی مشخص می شود.

سخن آخر

شرکت ما با استفاده از تجربیات چندین و چند ساله هزینه هر کلیک شما را کاهش خواهد داد و در تبلیغات گوگل ادوردز شما را یاری خواهد کرد، هزینه تبلیغ در قالب پکیج های متنوع طراحی شده است جهت شروع تبلیغ می توانید یکی از پکیج ها را انتخاب و پس از پرداخت تبلیغات را در کمتر از 24 ساعت شروع کنید. جهت مشاهده قیمت ها روی دکمه زیر کلیک کنید. 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پابلیشر چیست
مقالات تبلیغ در گوگل

پابلیشر چیست

در این مقاله در خصوص اینکه پابلیشر چه نرم افزاری می باشد چه کاربردی دارد و چگونه می تواند به شما کمک می‌کند و همچنین

دیدن مقاله
مقالات تبلیغ در گوگل

برنامه نویسی آردینو

در این مقاله در خصوص برنامه نویسی آردینو با پایتون و اینکه آردینو  چه چیزی میباشد و چگونه می توان استفاده کرد و چه مزیت

دیدن مقاله
تبلیغات اینستاگرام
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اینستاگرام

در این مقاله در خصوص تبلیغات اینستاگرام صحبت خواهیم کرد و سعی می‌کنیم که شما را با این فضا بیشتر آشنا کنیم شاید بتوانید از

دیدن مقاله
تبلیغات اپلیکیشن
مقالات تبلیغ در گوگل

تبلیغات اپلیکیشن

در این مقاله در خصوص تبلیغات اپلیکیشن صحبت خواهیم کرد و یا به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید تبلیغات خود را در سیستمهای

دیدن مقاله
ترافیک سورس
مقالات تبلیغ در گوگل

ترافیک سورس در الکسا

در این مقاله در خصوص ترافیک سورس در الکسا و همچنین رتبه و یا دستیار صوتی گوگل که آنرا جدیداً با سیستم پیدا کردن ترافیک

دیدن مقاله
تماس با ما